Toto webové sídlo využíva iba technické cookies, nespracováva a neuchováva žiadne osobné údaje.
Viac informácií...

Prejsť na hlavný obsah
Spýtajte sa novú otázku

Novinky

žena v knižnici ilustračný obrázok

Celoslovenská akcia Týždeň slovenských knižníc sa tradične koná prvý marcový týždeň. Tento rok je to v dňoch 6. až 12. 3. 2023. Knižnice si počas neho pre verejnosť pripravili množstvo zaujímavých podujatí, aktivít aj benefitov. Viac informácií o programoch jednotlivých knižníc môžete nájsť na ich webových stránkach.

... Čítať ďalej

ilustračný obrázok knihy

Na mape portálu pribudlo v januári osem knižníc. Štyri z nich na východnom Slovenku, tri na západnom a jedna v strede krajiny. Otázku teraz môžete položiť ktorejkoľvek z 20 knižníc zapojených do celonárodného projektu. Nová verzia funguje od začiatku novembra 2022. Nahradila pôvodný portál, ktorý ste mohli využívať viac ako 11 rokov.

... Čítať ďalej

Slovenská národná knižnica spustila novú verziu celonárodného portálu Spýtajte sa knižnice. Jeho cieľom je rýchlo a presne odpovedať na otázky, ktoré sa týkajú služieb slovenských knižníc. Druhá verzia dostala nielen nový dizajn, ale aj funkcie. Do projektu sa zatiaľ zapojilo 12 knižníc z celého Slovenska. Modernejší portál 2. novembra 2022 nah... Čítať ďalej